Bus Simulator

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.55 GB
  • Sürüm 2.0.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ZUUKS BILISIM HIZMETLERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

Bus Simulator indir. Simülasyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız Bus Simulator ile otobüs şoförü olabilir ve görevleriniz doğrultusunda en iyi performansı sergilemeye yönelik hareket edebilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Bus Simulator oyununda, birbirinden farklı şehirler vardır. Oyundaki özelliklerin her birini kullanarak oyun alanında hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Uygulama mağazasının en çok indirilen uygulamaları arasında yer alan Bus Simulator ile akıllı cihazınızda sorunsuz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yepyeni oyun simülatörü olarak sunulan Bus Simulator ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. 100'den fazla ülke ve yeni şehirler üzerine kurulan Bus Simulator oyununda, kazanmanız gereken ödüller olacak. Bu ödüllerin yanı sıra keşfedilecek pek çok yer vardır. Bunları keşfetmeye ve gelişim sağlamaya odaklanın. 50'den fazla yeni orijinal otobüs terminali ve 5 yeni otobüs arasından bir seçim yaparak oyun alanınızı geliştirebilirsiniz. Her an her yerde oynayacağınız Bus Simulator oyununda kazanan kişi olmak adına hızla ilerleme kat edin. Tamamen yeni yollar ve grafikler üzerine kurulan Bus Simulator oyununda yeni alanların keyfini çıkarın. Tamamen yeniden düzenlenmiş oyun özellikleri ile sıradışı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bus Simulator indir

Tamamen gerçekçi rotalar ve otobüs sürüş deneyimi yaşamak için sizde Bus Simulator oyununa sahip olabilirsiniz. Her an her yerde oynayacağınız Bus Simulator oyununda kazancınızı artırmak ve daha uzun süre oyun pistinde zaman geçirmek için hazır olun. Onlarca ülkede farklı konumlarda otobüs durakları vardır. Her birini ziyaret etmek için tek yapmanız gereken oyun alanınızı geliştirmek olacak. Otobüs şirketinizi kurun ve dünyanın en büyük otobüs şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleme kat edin. Oynaması ilk başlarda basit ancak ilerleyen saatlerde oldukça zorlu olan Bus Simulator dünyasında kazancınızı artırarak hızla oyuna odaklanın.

Ücretsiz çok oyunculu modları değerlendirerek oyun alanınızı geliştirebilirsiniz. Dünyanın birçok yerinde ofisleriniz olacak, her bir ofis için farklı bilgilendirmeler yapabilirsiniz. Kendi işinizi yöneteceğiniz Bus Simulator oyununda kazanmanız gereken ödüller olacak. Bunları kazanarak gelişim sağlayabilirsiniz. Çalışanları işe alın ve şirketinizi maksimum kar elde etmek için en iyi şekilde yönetin. 32 eşsiz otobüs arasından dilediğinizi seçerek daha da gösterişli hale getirebilirsiniz. İkinci el otobüs pazarına gidebilir ve buradan da dilediğiniz aracı seçerek satın alabilirsiniz. Ayrıntılı kokpit tasarımlarıyla aracınızı en iyi şekilde özelleştirebilirsiniz. Yolcular sizi gözden geçirebilir, onların en iyi şekilde seyahat etmesi için gerekli işlemleri yapmanız gerekiyor.

Bus Simulator indir